Wersja graficzna Kontrast: K1 K2 K3 K4 Rozmiar czcionki: A A+ A++

Goliat

Kategoria: Psy do adopcji > Goliat

Nazywam się Goliat, a moje imię brzmi dość walecznie i taki też jestem - walczę z samotnością i zamknięciem w schroniskowym boksie. W schronisku jestem od 2013 roku i nadal nikt się mną nie zainteresował. Potrzebuję Pana, który będzie mnie kochał i odpowiedzialnie zajmował się mną, bo mam charakterek.

Bardzo szybko się uczę (znam kilka komend) i jeśli mój przyszły opiekun będzie dobrym przewodnikiem stada to obiecuję, że będę bardzo posłuszny i bezproblemowy :). Najlepszy dom dla mnie to taki, w którym nie ma małych dzieci, bo nie lubię ciągnięcia za ogon czy łapkę. Uwielbiam spacery, bieganie za patykiem czy butelką plastikową, a zabawy w śniegu przynoszą mi największą radochę. Mam swoją schroniskową opiekunkę, która raz w tygodniu zabiera mnie na spacer i wtedy uczy mnie prawidłowego zachowania co czasami mnie denerwuje, ale wiem, że to dla mojego dobra, żebym był ułożonym psem i znalazł dobry dom. J

estem dosyć głośny (czasami bardzo szczekam) i sprawiam wrażenie bardzo groźnego, ale to bardzo mylne wrażenie, gdyż to moje szczekanie to krzyk rozpaczy, że muszę być zamknięty w tym boksie, za tymi kratami choć nic złego nie zrobiłem. Jestem po prostu psem - psem, który się znudził, który przeszkadzał i którego trzeba było się pozbyć jakby był jakąś rzeczą - a ja tak kochałem ludzi ! A teraz - teraz ich się boję i choć tak mnie zranili nadal ich kocham i chcę zaufać raz jeszcze. Ludziu - przyjdź po mnie i zabierz do domu! Podaruj odrobinę cierpliwości, a obiecuję, że trochę wspólnej pracy, a będę twoim przyjacielem do końca życia... na dobre i złe!

Chcecie pomóc Goliatowi lub innym naszym zwierzakom?
 
Prosimy o wpłaty na nasze konto:
 
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3
 
Getin Noble Bank
Nr konta : 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 
Kod BIC (SWIFT) GBGCPLPK
IBAN: PL 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001

Data dodania:2012-03-05
Płeć:samiec
Wiek:6 lat
Wielkość:duży
Kastracja / Sterylizacja:tak