Wersja graficzna Kontrast: K1 K2 K3 K4 Rozmiar czcionki: A A+ A++

Misia

Kategoria: Psy adoptowane > Misia

Nazywam się Misia. To imię nadano mi teraz i chyba jest to jedyne imię jakie miałam kiedykolwiek. Żyłam w ukryciu, samotna, odrzucona, głodna i pozostawiona na pastwę losu przez człowieka. Ciągle się szczeniłam, a moje dzieci umierały, bo nie byłam w stanie wszystkich ich wykarmić. Serce mi krwawiło jak każdej matce, ale byłam bezsilna. Jestem tylko psem i bez pomocy człowieka jestem na tym świecie bezradna. Wegetowałam tak długi czas i wydawało mi się, że już zawsze tak będzie. Jednak pewnego dnia zjawili się jacyś ludzie. Przychodzili prawie codziennie, zostawiali jedzenie i byli naprawdę mili. Mogłam spokojnie spać, bo moje dzieci pierwszy raz od dłuższego czasu mogły normalnie zjeść. Któregoś popołudnia pojawiło się więcej osób niż zwykle, to od razu wzbudziło moje zaniepokojenie i wzmogło moją czujność. Podstępem zabrali mnie i moje dzieci. Zawieziono mnie do nowego miejsca, które było mi obce, miejsca gdzie jest głośno i niespokojnie, gdzie pełno jest moich psich braci. Byłam przerażona i zastanawiałam się co będzie dalej ze mną i z moimi dziećmi.

Przeniesiono mnie do pomieszczenia zwanego boksem, nakarmiono i opatrzono mi ranę, która była dość bolesna. Do tej pory nikt tak o mnie nie dbał. Mój strach i przerażenie zmniejszały się.

Odwiedzano mnie, mówiono miłe rzeczy, przytulano i głaskano. Nie doznałam dotąd takiej czułości od człowieka i nie wiedziałam jak to jest czekać na spacer i pieszczoty. Wiem, że moje dzieci także są już bezpieczne i nie umierają z głodu, więc jestem spokojna i mogę pomyśleć w końcu o sobie.

Tu gdzie teraz mieszkam mówią , że może być jeszcze lepiej tylko trzeba trochę czasu, trzeba być grzecznym i spodobać się odwiedzającym. Więc ja Misia wołam do Ciebie Człowieku - spraw bym poznała to o czym mówią moi bracia! Podaruj mi dom, swoją miłość, czułość i wspólne spacery. Spraw byśmy byli razem do końca naszych dni! Obiecuję, że Cię nie zawiodę… Czekam na Ciebie w schronisku w Orzechowcach... Misia.

ADOPCJA: 12/03/2022

Chciałbyś wesprzeć Misię i inne schroniskowe zwierzęta dowolną kwotą?
 
Prosimy o wpłaty na konto schroniska:
 
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3
 
Getin Noble Bank
Nr konta : 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 
Kod BIC (SWIFT) GBGCPLPK
IBAN: PL 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001

 

Data dodania:2022-03-12
Płeć:suczka
Wiek:5,5 roku
Wielkość:średnia
Kastracja / Sterylizacja:tak