Wersja graficzna Kontrast: K1 K2 K3 K4 Rozmiar czcionki: A A+ A++

Stowarzyszenie Kudłate serce

Z radością i dumą pragnę Was poinformować o powstaniu Stowarzyszenia "Kudłate serce", którego celem statutowym jest szeroko pojęte wsparcie i działalność na rzecz naszych podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, poprzez m.in organizowanie zbiórek pieniężnych i rzeczowych, organizowanie bazarków dla schroniska oraz realizowanie wszelkich pomysłów, które pomogą naszym zwierzakom lepiej znosić oczekiwanie na nowe domy.

 
Inicjując powstanie tego Stowarzyszenia postawiłem na przyjaciół, ludzi pomysłowych, którzy bezinteresownie i z wielkim zapałem angażowali się w realizację wielu form wsparcia naszego Schroniska, m.in. zbiórki karmy i akcesoriów dla zwierzaków, organizację rewelacyjnego konkursu powiatowego "Zwierzęta czują", wystawy fotograficzne o naszych zwierzętach, kiermasze szkolne, z których dochód był przeznaczony na rzecz naszych zwierzaków, pozyskanie grantu pieniężnego umożliwiającego wyposażenie naszej kociarni w drapaki, domki, legowiska, i wiele innych działań.
 
Wspierając "Kudłate serce" macie pewność, że każda złotówka czy rzecz materialna trafi tam gdzie powinna, czyli do Schroniska a każda akcja czy działanie będą ukierunkowane na poprawę bytowania schroniskowych zwierzaków. To również ogromne wsparcie dla moich pomysłów dotyczących rozwoju Schroniska, których ze względów finansowych lub formalnoprawnych nie mogłem realizować.
 
Proszę o polubienie strony i wpieranie stowarzyszenia.Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu Stowarzyszenie "Kudłate serce" będzie mogło w pełni rozwinąć skrzydła i pomagać orzechowskim bezdomniakom.
 
Stowarzyszenie "Kudłate serce"
KRS: 0000644790
NIP: 795-253--93-07
REGON: 365819220
 
Prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia:
 
NR KONTA: 82 1750 0012 0000 0000 3545 9887
 
Stowarzyszenie "Kudłate serce" jest obecne w internecie na fanpage:
 
https://www.facebook.com/kudlate.serce/
 
oraz na oficjalnej stronie:
 
http://www.kudlate-serce.pl/
 
Kontakt ze Stowarzyszeniem:
 
Stowarzyszenie "Kudłate serce"
ul. Wyb. Jana Pawła II 76a/21
37-700 Przemyśl
 
tel. 608 850 957
e-mail: kudlate_serce@wp.pl
 

8 listopada 2016 r. zarejestrowane zostało Stowarzyszenie „Kudłate serce”, którego nadrzędnym celem statutowym jest pomoc zwierzętom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
 
Założyli je ludzie, którym dobro zwierząt od zawsze leżało na sercu i prowadzili szereg działań mających na celu poprawę ich losu. Wśród założycieli są osoby, które od wielu lat przeprowadzają liczne zbiórki karmy, pozyskują firmowe granty, czy też organizują cykliczny powiatowy konkurs „Zwierzęta czują”. 
 
Taki skład osobowy gwarantuje zaangażowanie, solidność, a przede wszystkim uczciwość. Obdarzając nas zaufaniem macie Państwo pewność, że każda złotówka zostanie wydana zgodnie z przeznaczeniem. Stowarzyszenie ściśle współpracuje z panem Przemysławem Grządzielem - kierownikiem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, dlatego też orientuje się w bieżących potrzebach zwierząt i przeznacza pieniądze dokładnie na to, co jest w danym momencie najbardziej potrzebne.
 
Dotychczasowe akcje członków Stowarzyszenia to m.in.:
 
Międzyszkolny powiatowy konkurs cykliczny pn. "Zwierzęta czują":
 
 
Pozyskanie grantów na budy dla psów oraz wyposażenie kociarni (drapaki, legowiska, domki, półeczki, itp.):
 
 
 
 

Organizacja stałego punktu zbiórki karmy przy KFC w Przemyślu:

Indywidualne zbiórki karmy i akcesoriów dla zwierząt:

Akcje w szkołach na rzecz zwierzaków ze Schroniska (zbiórki karmy, kiermasze, akcje edukacyjne):
 
 
 
Nasze logo będzie można zobaczyć często, nie brakuje nam bowiem pomysłów i chęci do działania. Firmowane przez nie akcje przyczynią się nie tylko do poprawy losu bezdomnych zwierząt, ale też do promocji naszego miasta. 
 
Abyśmy mogli jednak działać z dużą skutecznością, potrzeba nam wsparcia, dlatego też liczymy na przychylność z Państwa strony. Równie istotna będzie dla nas pomoc finansowa, jak i promowanie Sto-warzyszenia w środowisku lokalnym.
 
Z góry dziękujemy za pomoc i przychylność.