Wersja graficzna Kontrast: K1 K2 K3 K4 Rozmiar czcionki: A A+ A++

Akcja Przemyskich serc i Kudłatego serca

 "Przemyskie serca" i "Kudłate serce" rusza z drugą akcją dla Schronisko Orzechowce! ?????

We wspomnianym schronisku przebywa ponad 200 bezdomnych psów i kotów. Trafiają tam zwierzęta stare, chore, zaniedbane, z urazami i złym stanem zdrowia wynikającym z wypadków lub złego traktowania przez ludzi oraz duża liczba kociąt i szczeniaków. To właśnie tam otrzymują opiekę i dochodzą do siebie po gorzkim życiu jakie zgotował im człowiek!

Warto wiedzieć, że karma dla psów i kotów nie jest jedyną potrzebą schroniska. Znajdujące się tam zwierzęta często wymagają kosztownego leczenia, badań, konsultacji weterynaryjnych, leków, specjalistycznej karmy, obowiązkowych szczepień, sterylizacji oraz opieki weterynaryjnej. Niestety wszystkie te działania wiążą się z ogromnymi kosztami!

Dlatego wspólnie ze Stowarzyszenie "Kudłate serce", przy wsparciu kilkunastu przemyskich firm postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Orzechowcach!

 

Możecie wesprzeć naszą akcję wrzucając dowolny datek do puszek znajdujących się w wyznaczonych miejscach. Serdecznie zapraszamy do:

Sklep "Skorpion" - ul.Słowackiego 23
Zooland sklep zoologiczno wędkarski w Przemyślu - ul.Jagiellońska 7
Sklep "Pirania" - Wyb. Ojca Św. JP II 70
Sklep Wędkarski Danbrat Przemyśl - Wyb. Ojca Św. JP II 70
Sklep ZOO-PASJA - ul.Grunwaldzka 33
Sklep Zoologiczny Dino - ul.Słowackiego 2

Restauracja BOSKO - ul.Władycze 1
Miejsce Kawa i Zabawa - ul.Rynek 10
Bistro Bez Ogródek - ul.Kazimierza Wlk 30
Pizzeria Mamma Mia - ul.Franciszkańska 22
Restauracja Jaglanka - ul.Mickiewicza 30
Kebab KEBsalon - Pl. Legionów 8
Smakosz Bar - ul. Franciszkańska 23

BejtTattoo Studio - ul.Rynek 7/5
DsH Devil's Hand Tattoo - ul.Grunwaldzka 25

Diesel System - ul.Ofiar Katynia 16
Vehico Części - ul.Łukasińskiego 9

Punkt zbiórki karmy: Siedziba Stowarzyszenia "Młodość ze sztuką" - Tuptacie na Wyb. Ojca Św. JP II 70 - "Blaszak" na Osiedlu "Kmiecie" - wdrapujecie się schodami od sklepu "Piotruś Pan" na balkon i po prawej stronie dostrzegacie drzwi - prowadzą do nas! Zapraszamy w poniedziałki i czwartki w godzinach 12:00-20:00.

Przypominam, że jest to stały punkt zbiórki na rzecz Schroniska gdzie można przez cały rok przynosić karmę dla piesków i kotków, żwirek dla kotów, akcesoria dla zwierząt.

Akcja "Wspieramy Schronisko!" trwa od 1?? października do 1??2?? listopada, a więc gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej zbiórki w tym okresie w jednym z w/w lokali!

Przypominamy, że w ramach akcji "Kilogramy Dobra" prowadzimy też zbiórkę karmy! Więcej informacji znajdziecie tutaj ??

https://www.facebook.com/PrzemyskieSerca/photos/a.349162379011251/513060785954742/?type=1&theater

Dwie akcje, dwie możliwości wsparcia i sześć tygodni na to, abyśmy wspólnie pomogli "Orzeszkom" przed zbliżającą się zimą! ??

Warto Pomagać!!!!